Medlemslista SK Glimma

- MEDLEMSLISTA SK GLIMMA -


OBS! Om din persondata inte stämmer eller behöver kompletteras, kontakta Jörgen Hansson
eller kom till klubbens månadsmöte och gör det där.

Uppgifter fr.o.m. 2017-07-29
OBS! Endast betalande medlemmar redovisas

Listan som EXCEL-Fil eller PDF-Fil:
En komplett lista med kontaktuppgifter. (ej personnummer)
Högerklicka och välj "spara mål som", för att spara listan.

Kontrollera gärna listan för ändrade, felaktiga eller saknade uppgifter.

A  B  C  D  E  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  S  T  W  
 
  Förnamn Efternamn Telefon Mobil E-post
A^
  Alex Alstrin 04448825
  Birgitta Alstrin 04441476
  Isak Alstrin 04448825
  Johan Alstrin 04448825 0708292908 alstrin@telia.com
  Kaj Alstrin 04441476 0708697385
  Camilla Andersson 0733124117
  Lucas Andersson 0725639061
  Mattias Andersson 047910825
  Max Andersson 04448894
  Peter Andersson 04448894 mp48894@gmail.com
  Annelie Antoniusson 04491585
  Ebbe Antoniusson 04491585
  Joakim Antoniusson 04491585 0700908398 info@jhbatar.se
  Andreas Axelsson 04461362 0708954249 andreas666-96@msn.com
B^
  Bengt-Inge Bengtsson 045444045 0763914045
  Lars Bengtsson 047920437
  Holger Bergdahl 0454771116
  Inge Bergdahl 0706571116
  Ronnie Bertilsson 0708397655 valsare_no1@hotmail.com
  Amir Bilanovic 044121255 0702404139 aligator321@gmail.com
  Melisa Bilanovic 044121255
  Mirela Bilanovic 044121255
  Håkan Blom 04448011
  Olof Brandting 0708298834 brandting_32@hotmail.com
C^
  Timmie Carlsson 0733425878 Squidcarlsson@hotmail.com
D^
  Emma Dagermyr 04446729
  Jeanette Dagermyr 04446729
  Pontus Dagermyr 04446729
E^
  Krister Ekstrand 047920230 0705592873
  Edin Eminagic 04441785
  Rasim Eminagic 04441785 0702244585
G^
  Tobias Gustavsson 0708304964 subbe1@hotmail.com
H^
  Jörgen Hansson 0706096267 jojjehansson75@gmail.com
  Andreas Holmqvist 047921482 0709496878
  Diana Holmqvist 047921482
  Elin Holmqvist
  Emilia Holmqvist 047921482
  Gustav Holmqvist
  Jonas Holmqvist 0708306747 jonas.holmqvist@yahoo.se
  Lovisa Holmqvist
  Matilda Holmqvist
  Tobias Hulthen 0441401589 0733100989 10_hulthen@hotmail.com
I^
  Lars-Åke Ingesson 04443144
  Thomas Ingesson 04442052
  Tobias Ingesson 0708835666 ingesson4@hotmail.com
J^
  Errol Jacoby 045149321 0737428623 errol.jacoby@comhem.se
  Helena Jansson 04448825
  Daniel Jeppsson 0703073740 daniel.jeppsson@specimen.dinstudio.se
  Mats Johansson 04446729 0708946729 matsbroby@gmail.com
  Ulrika Johansson 047921272 0733344364
K^
  Jukka Kallio 041826168 0704303987 juke.ansu@hotmail.com
  Thomas Kjellson 047921527
  Johannes Klint 0734402913 johannes.klint@hotmail.se
L^
  Karl-Gustav Lidström 041514977 0730883127 karl-gustav.lidstrom@spray.se
  Jimmy Lindahl 045130803 0709538175 jimmpa@hotmail.com
  Robin Lundström 0735262612 robinlundstrom@hotmail.com
M^
  Joacim Månsson 045714119 0733984290 jockekarp@hotmail.com
  Rickard Mattisson 044210033 0709289124
N^
  Göran Nilsson 047921272 0708232665 stilon-tryck@hotmail.com
  Johnny Nilsson 04448031 0733981731 gilgalad@telia.com
  Louise Nilsson
  Martin Nilsson 047921272 0768699921 nilsson_i_malet@hotmail.com
  Niklas Nilsson 047921567 0705239809 nicklas@lnt.se
  Oskar Nilsson 047921272 0768771471
  Ove Nilsson 04448976
O^
  Jan-Olof Olmyr 0703207979
  Niklas Olmyr 0733861444 nilbubben@hotmail.com
  Alexandra Olofsson 047920924
  Kurt Olofsson 047921366
  Staffan Olofsson 047920924 0705887573
  Stina Olofsson 047920924
  Maj-Britt Olsson 041514977 0705446488
  Roger Opperud 04448555
  Roijne Oredsson 045623158 0705569624 roijne@algonet.se
  Mikael Oscarsson 0709436549 mickeoscarsson@telia.com
P^
  Attila Partos 047219128 0734047716
  Christoffer Persson 045714119 0733984290
  Emma Persson 045714119 0733984290
  Joakim Persson 0768754999 kimmen_78@icloud.com
  Göran Petersson 04448564 0734259259 orrgatan1@telia.com
S^
  Robin Schölin 047920458 0709882242 Mr_rob1n@hotmail.com
  Saliha Schulte 04441785
  Daniel Silverberg 0709707764 danielsilverberg@hotmail.com
  Magnus Stjernqvist 047920288 0705409178 mstjernq@hotmail.com
  Börje Sturesson 04441815 0702213193
  Göran Sunesson 047980164 0733446962 Goran.Sunesson@spray.se
T^
  Andreas Törneklint 04448242 0723504720 klintan89@gmail.com
  Mikael Törneklint 0725093841 leakimtorneklint@hotmail.com
  Arto Tossavainen 04473182 0708641117
W^
  Hans Wikström 047921453 0702253741